مهران مدیری در خندوانه به مناسبت عید فطر 97

14 ژوئن 2018
بدون نظر

مهران مدیری در خندوانه به مناسبت عید فطر 97

بلاخره برنامه خندوانه یکی از بزرگترین سوپرایز های خود رو کرد و مهران مدیری را به خندوانه آورد. رامبد جوان که در سری آخر دورهمی مهران مدیری در این برنامه شرکت کرد تا مقدمات حضور مدیری را در خندوانه فصل جدید فراهم کند و در همان برنامه رامبد با حال بدی که داشت حضور پیدا کرد و همنجا اوکی دعوت مدیری به خندوانه را گرفت و موفق شد در برنامه ویژه ماه رمضان 1397 در شب عید فطر این برنامه را در لیست پخش شبکه نسیم قرار دهد که می تواند به یکی از جذاب ترین برنامه های تاریخ تلویزیون تبدیل شود.

مهران مدیری در خندوانه ، گفتنی است این برنامه 24 خرداد ماه 1397 از شبکه نسیم ساعت 23 پخش خواهد شد. گفتنی است که در این برنامه قرار است جناب خان هم حضور داشته باشد و گفتنی ها حاکی از این که در این برنامه صحبت های درباره همکاری دوباره مدیری با شبکه سه و ساخت سریال شب های بره 2 شده است که مدیری می گویند در این باره گفته است هنوز چیزی مشخص نیست اما احتمال زیادی وجود دارد این اتفاق بی افتاد و مشکلاتی حتما در این زمینه وجود دارد.

این برنامه ویژه را امشب از دست ندهید شما قرار است یکی از بهترین برنامه های خندوانه را بینید باید منتظر سوپرایز های ویژه دیگری در این شب باشید که امیدواریم باعث شادی مردم نیز شود.


لینک کوتاه مطلب

https://www.jahantools.ir/?p=790
مهران مدیری در خندوانه به مناسبت عید فطر 97 با متن ترانه

مطالب مشابه