واکنش سحر قریشی به حواشی اخیر

واکنش سحر قریشی به حواشی اخیر

5 می 2018
بدون نظر

واکنش سحر قریشی به حواشی اخیر

واکنش سحر قریشی به حواشی اخیر

به گزارش نازشو شاید از پرحاشیه ترین بازیگران چند وقت اخیر سحر قریشی بوده است که در چند هفته با چندین حاشیه بسیار بزرگ رو در رو بوده است از ازدواج با مهدی طارمی تا تیکه سنگین دختر شفر به این خانم بازیگر اول از حاشیه ازدواج با مهدی طارمی شروع کنیم که بعد گذشت مدتی این حاشیه نیز کم و از بین رفت اما با انتشار تصاویر از یک سیتی سنتر در قطر که در آن مهدی طارمی و سحر قریشی نیز دست به دست در حال خرید بودند منتشر شد که دوباره حواشی داغ این ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی را بر سر زبان ها انداخت اینکه آن تصویر متعلق به این دو بود را هیچ کدام تکذیب یا تایید نکردند. و بسیاری نیز اخبار بعد از این ویدیو انتشار یافت که مهم ترین آن درخواست مهدی طارمی از سران باشگاه بود که درخواست کرده بود برای فردی ویزای قطر صادر شود که همه این موضوع را به سحر قریشی مربوط کردند و بازهم این حواشی داغ داغ تر شد. همه اینا ها به کنار این خانم بازیگر درگیر یک مصاحبه قدیمی هم شد.

واکنش سحر قریشی به صحبت های دختر شفر

شاید خیلی ها نیز بعد از آن مصاحبه سحر قریشی که گفت با ورزشگاه رفتن خانم ها مخالف است و خودش در بین آن همه مرد منقلب می شود. این مصاحبه که بجز اینکه چند ماهی حاشیه درست کرد هنوز که هنوز است هروقت صحبت از رفتن خانم ها به ورزشگاه می شود. همه یک تیکه به این خانم بازیگر نیز می گویند و آخرین آن هم صحبت های دختر شفر بود که قبلا هم چندین بار از رفتن خانم ها به ورزشگاه نیز حمایت کرده بود و گفته بود تا خانم ها همه اجازه ورود نداشته باشند هرگز به ورزشگاه برای دیدن بازی استقلال نمی رود.

و دیشب در یک مصاحبه که صحبت این بازیگر به دختر شفر گفتند او گفت درباره این موضوع شنیده است و در جواب صحبت های کرده است که حتما شما در فضای مجازی آن را دیده اید و با این صحبت ها سحر قریشی نیز واکنشی به این اتفاقات اخیر نیز نشان داد که در یک پست استوری اینستاگرامی این چنین نوشت.

 این را بگویی، آن را می‌گویند، آن را بگویی این را می‌گویند، چیزی نگویی، این و آن‌ات می‌گویند

هیس خدایی هم هست…. 


لینک کوتاه مطلب

https://www.jahantools.ir/?p=724
واکنش سحر قریشی به حواشی اخیر با متن ترانه

مطالب مشابه